БОС ОРЫНДАР ЖӘРМЕҢКЕСІ-ТҮЛЕКТЕР ҮШІН МҮМКІНДІК!

27 сәуірде «Достық» саябағында жыл сайынғы қала және облыс мектептерінің түлектеріне арналған бос орындар жәрмеңкесі өтті.Рудный тау-кен-технологиялық колледжінің өкілдері Омельченко Н.П. және Карпенко Е.В., ҚЖ-21 тобының студенттері белсенді қатысты.«Бос жұмыс орындар жәрмеңкесі» - бұл колледжде оқытылатын мамандықтарды жарнамалауға, ал мектеп түлектеріне жаңа оқу жылына оқуға түсу ережелерімен танысуға мүмкіндік береді.Ресімделген стенд және ақпараттық буклеттер барлық ниет білдірушілерге тау-кен-технологиялық колледжі туралы көптеген қызықты мәліметтер алуға көмектесті.Осындай іс-шаралар тоғызыншы сынып оқушыларына болашақ мамандығын таңдауға көмектеседі деп үміттенеміз.

ЯРМАРКА ВАКАНСИЙ - ШАНС ДЛЯ ВЫПУСКНИКОВ!

27 апреля в городском парке «Достык» проходила ежегодная ярмарка вакансий для выпускников школ города и области. Представители Рудненского горно-технологического колледжа Омельченко Н.П. и Карпенко Е.В., студенты группы ПР-21 приняли активное участие. «Ярмарка вакансий» - это возможность колледжу прорекламировать специальности, по которым ведется обучение, а выпускникам школ познакомиться с правилами поступления на новый учебный год. Оформленный стенд и информационные буклеты помогли всем желающим узнать много интересного о горно-технологическом колледже. Надеемся, что такие мероприятия помогут девятиклассникам определиться с выбором будущей профессии.