КӘСІПТІК БАҒДАР ЖӘНЕ МАНСАП ОРТАЛЫҒЫ АШЫЛДЫ!

2022 жылғы ақпан айында «Рудный тау-кен-технологиялық колледжі» КМҚК кәсіптік бағдар және мансап орталығы құрылды. Орталық қызметінің негізгі бағыттары: - мекетеп түлектерін кәсіптік бағдарлау және колледж түлектерін жұмыспен қамтуға және жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу.

Орталықтың миссиясы өте ауқымды:

-  колледждің тиісті мамандықтары мен жұмысшы біліктіліктері бойынша  талапкерлерді қабылдау;

-   жастарды, ата-аналарды, мектеп педагогтарын кәсіби бағдарлауға қатысу;

-    ұйымдастыру іс-шараларын өткізу (бос жұмыс орындарының  жәрмеңкелері, мансап күндері, кәсіпорындар мен жұмыс берушілер ұйымдарының презентациялары, ашық есік күндері және т.б.);

-  БАҚ-та колледж мамандықтарын жарнамалау, сондай-ақ колледж туралы бейне материалдарды көрсету;

-  колледждермен, әлеуметтік серіктестермен ынтымақтастық туралы келісімдер жасау;

Біз мансаптық және кәсіби бағдар беру орталығын құру түлектердің жұмысқа орналасуына ықпал етеді және талапкерлерлерді жаңа құрам топтарына қабылдауға тиімді көмек көрсетеді деп үміттенеміз.

ЦЕНТР ПРОФОРИЕНТАЦИИ И КАРЬЕРЫ ОТКРЫТ!

В  феврале 2022 года  в КГКП "Рудненский горно-технологический колледж"  создан  Центр профориентации и карьеры. Основные направления деятельности Центра: - профессиональная ориентация выпускников школ и  содействие занятости и трудоустройству выпускников колледжа.

Миссия центра достаточно объемная:

-приём абитуриентов по соответствующим специальностям и рабочим
квалификациям колледжа;

- участие в профессиональной ориентации молодёжи, родителей,
педагогов школ;

- проведение организационных мероприятий (ярмарок вакансий, дней
карьеры, презентаций предприятий и организаций работодателей, дней
открытых дверей и т.д.);

- реклама специальностей колледжа в СМИ, а также демонстрация
видео материалов о колледже;

- заключение договоров о сотрудничестве с колледжами, социальными партнерами.

И мы надеемся, что создание Центра карьеры и профориентации будет способствовать трудоустройству выпускников, и оказывать эффективную помощь в наборе  абитуриентов  в группы нового состава.