Республикалық студенттік ғылыми–тәжірибелік конференция

24 ақпанда біздің колледж студенттері Мұхтар Әуезовтің, Дінмұхамед Қонаевтың мерейтойына, «Жастар-елдің инновациялық даму факторлары және ресурстары»Мемлекеттік рәміздерінің құрылғанына 30 жыл толуына арналған «Жас Ғалым – 2023» Халықаралық қатысуымен Республикалық студенттік ғылыми–тәжірибелік конференцияға қатысты.

Маратова Ажар «Бекер сүрмеген өмір: Владимир Андреевич Зинкин»  жұмысын ұсынды, оның тәжірибелік маңыздылығы оның нәтижелерін қала мәселелерін зерттеуге арналған тарих сабақтарында, сыныптан тыс жұмыстарда қолдануға болатындығымен анықталады.

Игорь Жук «Темперамент түрінің оқудағы табысқа әсері» жұмысының мақсаты сауалнама, бақылау, талдау әдісі арқылы студенттердің темперамент түрінің оқу-тәрбие үрдісіндегі жетістігі мен үлгеріміне әсерін анықтау болды.

Синенко Артем «Өндірістік тәжірибедегі ең табысты» ғылыми жұмысты қорғады, оның мақсаты өндірістік тәжірибедегі екеуінің ішінен ең табысты студентті таңдау және тұрақтылық әрқашан табыстың кепілі және орташа еңбек өнімділігі жұмыс сапасының сенімді көрсеткіші болып табылатынын анықтау болды.

Богдан Плугатаренко, Артем Мусиенко («Мұхтар Әуезов– дәуірдің ақыл-ойы мен жаны»), Уаис Бикишев  («Ел болам десең, бесінгіңді түзе») - дәуірдің ақыл-ойы мен жаны» М.О. Әуезовтің шығармашылық мұрасындағы қазіргі заманды ашып, келер ұрпақтың рухани келбетін көрсетіп, тұтастай алғанда қоғамның одан әрі даму жолдарын көрсетті.

Бекзат Аяпов «Білім берудегі цифрландыру: электрондық оқулықтар» жұмысын таныстырып, оқыту сапасын арттыру мақсатында арнайы пәндер бойынша электрондық оқулықтар әзірлеу қажеттігін көрсетті.

Эмиль Салыковтың, Данил Романенковтың «Электржелілік кешен жабдықтарының жай-күйін диагностикалау жүйесінің моделін әзірлеу» атты ғылыми жұмысы электржелілік кешен жабдықтарының техникалық жай-күйін бағалау жүйесінің сенімді және дәл моделін құру болды.

Конференция қатысушыларына сертификаттар табысталды!

Ғылыми жетекшілер С.Е. Карпенко Е.В. Сафина, О.В. Проданецке, А.Ж. Алтыбаева, Ш.А. Азбарова,  А.А. Голубеваға, Ш.И. Нурпиисова, А.Е. Брановецке  алғысымызды білдіреміз.

Эмиль Салыков және Данил Романенков                        3 дәрежелі дипломмен марапатталды!!!

Құттықтаймыз!!!

24 февраля  студенты нашего колледжа   принимали участие в Республиканской студенческой научно-практической конференции  с международным участием «Жас  Ғалым- 2023», посвященной юбилею Мухтара Ауэзова, Динмухамеда Кунаева, 30 летию создания Государственных символов «Жастар –елдің  инновациялық  дамуының факторы және ресурсы».

Маратова Ажар  представляла работу «Жизнь, прожитая не зря: Владимир Андреевич Зинкин»  практическая значимость которой  определяется тем, что её результаты могут быть использована на уроках истории, посвящённых изучению вопросов города, внеклассных занятиях.

Цель работы  «Влияние типа темперамента на успешность в обучении» Жук Игоря  заключалась в  определении  влияние типа темперамента студентов на успехи успеваемость в учебном процессе методом анкетирования, наблюдения, анализа.

Синенко Артем защищал научную работу «Самый успешный на производственной практике»,  цель исследования которой заключалась в  выборе самого успешного студента  из двух на производственной практике,  и выяснить всегда ли стабильность залог успеха и средняя производительность труда  является надежным показателем качества работы.

Плугатаренко Богдан,  Мусиенко Артем («Мухтар Ауэзов − ум и душа эпохи»), Бикишев Уаис  («Ел болам десең, бесінгіңді түзе»)– ум и душа эпохи» раскрыли  современность в творческом наследии М.О. Ауезова, показав  духовный облик грядущего поколения и указав  пути дальнейшего развития общества в целом.

Аяпов Бекзат представил работу «Цифровизация в образовании: электронные учебники», показав необходимость разрабатывать электронные учебники по специальным дисциплинам с целью повышения качества обучения.

Научная работа  Салыкова Эмиля, Романенкова Данила  «Разработка модели системы диагностики состояния оборудования электросетевого комплекса» заключалась  в построении надежной и точной модели системы оценки технического состояния оборудования электросетевого комплекса.

Всем участники конференции вручены сертификаты!

Выражаем благодарность научным руководителям Сафиной С.Е Карпенко Е.В,  Проданец О.В., Алтыбаевой  А.Ж., Азбаровой Ш.А,. Голубевой А.А., Нурпиисовой Ш.И.,Брановец А.Е.

Салыков Эмиль и Романенков Данил  награждены  Дипломом 3 степени!!!

ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!

Your rating: Ешқайсысы Average: 5 (1 vote)