Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық қашықтық олимпиадасы

1-4 ақпан аралығында «Қостанай дарыны» өңірлік ғылыми-практикалық орталығы ұйымдастырылған олимпиадаларға, біздің колледж студенттері қазақ тілі, география, Қазақстан тарихы және ағылшын тілі пәндері бойынша облыстық қашықтық сайысына қатысты

Олимпиада жеңімпаздарын құттықтаймыз:

«Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні:

2 орын - Нұрасыл Жылқыбаев (ЭС-21 тобы), «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні.

3 орын - Нұрсәуле Қалдыбекова (ПҚБ-21 тобы), Максим Почётный (ЛМК-21 тобы) «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні.

3 орын - Бекзат Аяпов (Светлана Емалетдинова тобы (ПҚБ - 21 тобы), «География» пәні.

Оқытушыларға Ш.А. Азбарова, Б.А. Жақсылықова, Қ.Т. Сұлтановаға студенттерді олимпиадаға дайындағаны үшін алғысымызды білдіреміз!!!

С 1 по 4 февраля студенты нашего колледжа принимали участие в областных дистанционных  олимпиадах по казахскому  языку, географии, истории Казахстана и английскому языку, организованные  Региональным научно-практическим центром «Қостанай дарыны».

Поздравляем победителей олимпиад:

дисциплина «Казахский язык и литература»:

2 место- Жылқыбаев Нұрасыл (гр.ЭС-21), дисциплина «Казахский язык и литература»

3 место- Калдыбекова Нурсауле (гр.ОПИ-21), Почётный Максим (гр.ПМЛ-21) дисциплина «Казахский язык и литература».

3 место-  Аяпов Бекзат (гр.ПМЛ -21),  Емалетдинова Светлана (гр.ОПИ- 21),  дисциплина «География».

Выражаем благодарность преподавателям  Азбаровой Ш.А., Жаксылыковой Б.А, Султановой К.Т. за подготовку студентов к олимпиаде!!!

ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!