Қамқоршылық кеңесін құру туралы хабарландыру

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Рудный тау-кен-технологиялық колледжі" КМҚК әкімшілігі материалдық-техникалық базаны және оқу-тәрбие үрдісін дамытуда білім беру ұйымына жәрдем көрсету үшін Қамқоршылық кеңесті қалыптастыру және оның құрамы бойынша ұсыныстар қабылдау туралы хабарлайды. Жергілікті атқарушы және құқық қорғау органдарының өкілдері, коммерциялық емес ұйымдардың өкілдері, жұмыс берушілер мен әлеуметтік әріптестердің, кәсіпкерлердің өкілдері шақырылады.

Құрметті ата-аналар, біз Сіздерден Қамқоршылық кеңестің құрамы бойынша ұсыныстарды күтеміз.

(Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 27 шілдедегі № 355  "Қамқоршылық кеңестің жұмысын ұйымдастырудың үлгілік қағидаларын және оны білім беру ұйымдарында сайлау тәртібін бекіту туралы" бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 29 тамызда № 15584 болып тіркелді). Қоса беріледі

Телефон арқылы хабарласу:Қабылдау бөлмесі 8 (71431) 5 08 00

Колледж директоры: Қайсар Сейткасымович Канешов 8 775 758 85 17

ДиректордыңТЖжөніндегіорынбасары: Светлана Викторовна Колоколкина 8 705 134 38 34

Электрондықмекен-жайы: rpl.rdn@yandex.kz

Объявление о создании Попечительского совета

Администрация КГКП «Рудненский горно-технологический колледж» Управления образования акимата Костанайской областиобъявляет о формировании Попечительского совета и приёме предложений по его составу для оказания содействия организации образования в развитии материально-технической базы и учебно-воспитательного процесса.  Приглашаются: представители местных  исполнительных и правоохранительных органов, представители некоммерческих организаций, представители работодателей и социальных партнеров, предпринимателей.

Уважаемые родители, мы ждём от Вас предложений по составу Попечительского совета.

(«Об утверждении Типовых правил организации работы Попечительского совета и порядок его избрания в организациях образования»

Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 июля 2017 года № 355. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 августа 2017 года № 15584). Прилагаются

Обращаться по телефону: приёмная 8(71431)  5 08 00

Директор колледжа: Канешов Кайсар Сейткасымович  8 775 758 85 17