Білім күні!

2022жылғы 1 қыркүйек! Жаңа оқу жылының басталуы, Білім күні, күздің алғашқы күні, көптен күткен кездесудің ерекше жылуымен, бірінші курс студенттерінің толқуымен, түлектердің сенімділігімен жылытылады. Бірінші салтанатты жиында бастама беру және жылы сөздер айту, сондай-ақ өткен жылдың қорытындысын шығару дәстүрге айналды. Оқу жылының басталуымен«Рудный тау-кен-технологиялық колледжі» КМҚКдиректоры Қ. С. Канешов педагогтарды, студенттерді, ата-аналарды құттықтады.Сондай - ақ, барлық қатысушыларды біздің әлеуметтік серіктестеріміздің өкілі-өнеркәсіп кешені жастар кеңесінің төрағасы А. Д. Слепухин мерекемен құттықтады.ССКӨБ АҚ президенті В. И. Гриненко атынан Андрей Денисович колледждің тәртіптік рейтингі жеңімпаздарына топтарға керемет бәліштер мен торттар табыстады, ал тәтті сыйлықтар оқытушылар мен студенттер үшін күтпеген және жағымды тосын сый болды. ЛМК-21 тобы рейтинг қорытындысы бойынша 1 орын, ПҚБ-21 - 2 және Т-21 - 3 алды!Балалар мен педагогтарға табыс тілейміз! Бәрекелді! Жаңа оқу жылы баршаға табыс, сәттілік, жаңа ашу қуанышы, жаңа жақсы достар әкелсін!

День знаний!

1 сентября 2022! Начало нового учебного года, День знаний,  первый день осени, который согрет особым теплом долгожданной встречи, волнением первокурсников, уверенностью выпускников. На первой торжественной линейке принято давать старт и говорить слова напутствия,  а также подводить итоги прошедшего года. Педагогов, студентов, родителей с началом учебного года поздравил директор "Рудненского горно-технологического колледжа" Канешов К.С.. Также всех присутствующих с праздником поздравил представитель наших соцпартнёров - председатель Совета молодёжи Промышленного комплекса Слепухин А.Д.. От имени президента АО ССГПО Гриненко В.И., Андрей Денисович вручил группам, победителям дисциплинарного рейтинга колледжа, великолепные пироги и торты, сладкие подарки стали неожиданным и приятным сюрпризом для педагогов и студентов. Группа ПМЛ 21 заняла по итогам рейтинга 1 место, ОПИ 21 - 2, и группа Т 21 - 3! Желаем ребятам и педагогам дальнейших успехов! Так держать!  Пусть новый учебный год подарит всем успех, удачу, радость открытий, новых хороших друзей!

KnowledgeDay!

September 1, 2022! The beginning of the new school year, Knowledge Day, the first day of autumn, which is warmed with the special warmth of the long-awaited meeting, the excitement of freshmen, the confidence of graduates. At the first solemn line, it is customary to give a start and say words of parting words, as well as sum up the results of the past year. K.S. Kaneshov, director of the Rudny Mining and Technology College, congratulated teachers, students, parents on the beginning of the school year.Also, all those present were congratulated on the holiday by the representative of our social partners - Chairman of the Youth Council of the Industrial Complex Slepukhin A.D. On behalf of the President of SSGPO JSC Grinenko V.I., Andrei Denisovich presented groups, winners of the college disciplinary rating, magnificent pies and cakes, sweet gifts became an unexpected and pleasant surprise for teachers and students. The PML group 21 took 1st place in the rating, the OPI 21 - 2, and the T group 21 - 3! We wish the children and teachers further success! Keep it up! Let the new academic year give everyone success, good luck, joy of discoveries, new good friends!