«Механика және металл өңдеу» профилі бойынша пәндік апталық

Колледжде 22 сәуірден 26 сәуірге дейін «Механика және металл өңдеу» бейіні бойынша циклдік комиссия апталығы өткізілді.

24 сәуірде арнайы пәндер оқытушысы Л.В. Козаченко «Слесарь – жөндеуші» және «Токарь» біліктілігінің 1 және 2 курс студенттері арасында «Ақылдысымақтар» атты зияткерлік ойынын өткізді. Студенттер конкурстарға белсенді қатысып, кәсіби модульдер бойынша сұрақтарға жауап беріп, толқу мен қызығушылық танытты. Ең танымал ойыншылар Дмитрий Капралов  Т-22 тобының,  Данил Шумарин, Артур Шихиев Т-23 тобының студенттері болды.

25 сәуірде ө/о шебері Н.П. Омельченко СЖ -22 және Т -22 топтарының білім алушылары арасында «Өз ойыны» викторинасын өткізді. Викторина бәсекелестік рухында өтті, командалар біріншілік үшін белсенді шайқасты. Викторина барысында білім алушылар келесі тақырыптар бойынша: слесарлық іс, токарлық іс, материалтану, құралдар мен құрылғылар деген сұрақтарға жауап берді. Ойыншылар жұмбақтарды, мақал-мәтелдерді шешті. Барлығы жағымды эмоциялар алды.

25 сәуірде шебер А.Т. Мұрсалов Educaplay қосымшасын пайдалана отырып, Т -22 және СЖ – 22 топтарында 2 курс студенттері арасында викторина өткізді.  Токарь мен слесарларь қосылған аралас командалары ұпай жинау кезінде кәсіби модульдер бойынша ойын тапсырмалары мен жаттығуларын орындады.

26 сәуірде ө/о шебері Ж.Ж. Алламбаев 1-курс токарлары тобында «Құралкүймешіктің  жылжымалы бұрылысымен, конустық беттерді өңдеу» тақырыбында ашық сабақ көрсетті. Оқытудың ауызша, тәжірибелік әдістерін, әртүрлі тапсырмаларды қолдану, тәжірибелік жұмысты орындау студенттердің белсенділігін арттыруға және қойылған мақсаттарға қол жеткізуге ықпал етті.

В колледже с 22 апреля по 26 апреля проведена неделя цикловой комиссии по профилю «Механика и металлообработка».

24.04   преподаватель спецдисциплин Козаченко Л.В. провела интеллектуальную игру «Умники» среди обучающихся 1 и 2 курса квалификации «Слесарь - ремонтник» и «Токарь». Студенты  активно участвовали в конкурсах, отвечая на вопросы по профессиональным модулям, проявляя азарт и интерес. Наиболее отличившимися игроками стали Капралов Дмитрий гр Т22, Шумарин Данил, Шихиев Артур гр Т23.

25.04  мастером п/о Омельченко Н.П. была проведена викторина «Своя игра», среди обучающихся групп СР -22 и Т -22. Викторина прошла в духе соперничества, команды активно сражались за первенство. В ходе викторины, обучающиеся отвечали на вопросы по темам: слесарное дело, токарное дело, материаловедение, инструменты и приспособления. Игроки разгадывали ребусы, пословицы. Все получили позитивные эмоции.

25.04 мастер Мұрсалов А.Т. провел викторину  среди студентов 2 курса в группах Т-22 и СР – 22 используя приложение Educaplay.  Смешанные команды из токарей и слесарей  выполняли игровые задания и упражнения  по профессиональным модулям, зарабатывая баллы.

26  апреля мастер п/о Алламбаев Ж.Ж. показал открытый урок на тему: « Обработка конических поверхностей с поворотом салазок суппорта» в группе токарей 1 курса. Применение словесных, практических методов обучения, разнообразных заданий, выполнение практической работы  способствовали активизации деятельности студентов и достижению поставленных целей.