ЖАҢА ЖЫЛ ҚАРСАҢЫНДАҒЫ ЕКІНШІ СТИПЕНДИЯ!

2023 жылғы 25 желтоқсанда «Қазба жүргізуші»біліктілігі бойынша 3 курс студенттері «ССКӨБ»АҚ президентінен көптен күткен стипендиясын алды.

2024 жылдың 8 қаңтарынан бастап білім алушылар «Соколовская»шахтасында 11 маусымға дейін жалғасатын соңғы кәсіби тәжірибені бастайды. Стипендия мөлшері 82 800 теңгені құрайды. Студенттер үшін бұл өте жақсы сома, әсіресе жаңа жыл қарсаңында, өйткені көптеген білім алушылар өз үйлеріне барады, онда оларды туыстары мен жақындары күтеді. Білім алушылардың көбі өз ақшасына сыйлықтар сатып алуды жоспарлап отыр. Топтардың болашақ түлектерінің ешқайсысы таңдаған 2,5 жылдық кәсібіне өкінген жоқ.

«ССКӨБ»АҚ Тау-кен кешенінде білім алушыларды күтуде, көбісін былтырғы жылы алғашқы өндірістік тәжірибеден өткенін біледі.

Ал тау-кен-технологиялық колледжінің ұжымы жаңа қазба жүргізушілерді қабылдау бойынша 2024-кәсіптік бағдарлау науқанын жоспарлап отыр, өйткені бұл«Соколовская»шахтасында ең көп сұранысқа ие мамандық.  Қазба жүргізуші-ерлер мамандығы, ал «ССКӨБ» АҚ президентінің қосымша стипендиясы-көптеген адамдар үшін маңызды дәлел.

ВТОРАЯ СТИПЕНДИЯ В КАНУН НОВОГО ГОДА!

25 декабря 2023 года студенты 3 курса по квалификации «Проходчик» получили долгожданную стипендию от президента АО «ССГПО».

С 8 января 2024 года ребята начнется последняя профессиональная практика на шахте «Соколовская», которая продлится до 11 июня. Размер стипендии составляет 82 800 тенге. Для студентов это солидная сумма, особенно в канун Нового года, ведь многие поедут к себе домой, где их ждут родные и близкие люди. Многие ребята уже планируют купить подарки на собственные деньги. Никто из будущих выпускников группы не пожалел о выбранной 2,5 года профессии.

В горно-добычном комплексе АО «ССГПО» ребят ждут, многих знают по прошлому году, где они проходили первую производственную практику.

А коллектив горно-технологического колледжа уже планирует профориентационную кампанию-2024 по набору новых проходчиков, ведь это самая востребованная профессия на шахте «Соколовская». Проходчик-мужская специальность, а дополнительная стипендия от Президента АО «ССГПО» -весомый аргумент для многих.