"ӨЗ КӨЗІҢМЕН БІР РЕТ КӨРГЕН ЖАҚСЫ"

"Локомотив машинисінің көмекшісі" тобының балалары 11 сәуірде біздің әлеуметтік серіктестеріміздің бірі "ТРАНСРЕМВАГОН"ЖШС экскурсиясына барды. Іс - шара бұрыннан жоспарланған болатын, колледжімізде "ERG күні" өту барысында кәсіпорын өкілдері студенттерге болашақ тәжірибелерінің орындарын және болашақта-жұмыс орнын көрсетуге уәде берді. Экскурсияға қатысушылар өндірістегі қауіпсіздік ережелерімен таныстырылды. Экскурсия барысында локомотив машинисінің болашақ көмекшілерін кәсіпорын басшысы қарсы алып, олар учаскедегі жабдықтар, сынақ стендтері, станоктар, жүк көтергіш механизмдер, өлшеу құралдары туралы егжей-тегжейлі айтып берді. Вагондарды, бөлшектер мен тораптарды жөндеу мен жаңғыртудың озық технологиялары өндіріске үнемі енгізіліп отырады. Бірінші курс студенттері үшін бәрі қызықты болды. Балаларды еңбек жағдайларымен таныстырды, орташа жалақысын айтты және студенттердің көптеген сұрақтарына толық жауап берді. Экскурсия бәрінің есінде қалады деп ойлаймыз, себебі,шынында да келесі жылы студенттер өздерінің алғашқы өндірістік практикасына келеді, онда тәлімгерлер мамандықтың барлық негіздерін үйретеді дегенге сеніміміз мол.

«ЛУЧШЕ ОДИН РАЗ УВИДЕТЬ…»

Так считают ребята группы «Помощник машиниста локомотива», побывав 11 апреля на экскурсии у наших социальных партнеров в ТОО "ТРАНСРЕМВАГОН". Мероприятие было запланировано давно, когда проходил «День ERG», представители предприятия пообещали показать студентам места их будущей практики, а в будущем - и место работы. Участников экскурсии ознакомили с правилами техники безопасности на производстве. Во время экскурсии будущих помощников машиниста локомотива встретили сопровождающие, которые подробно рассказали об оборудовании на участке, об испытательных стендах, станках, грузоподъемных механизмах, средствах измерений. Постоянно внедряются в производство передовые технологии ремонта и модернизации вагонов, деталей и узлов. Первокурсникам все было интересно. Ребят познакомили с условиями труда, озвучили среднюю заработную плату и подробно ответили на все интересующие вопросы, которых было много. Экскурсия всем запомнится. Ведь уже на следующий год студенты придут на свою первую производственную практику, где ребят наставники будут учить азам профессии.

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (1 голос)