БОЛАШАҚ ЖҰМЫСҚА ОРНАЛАСУ БҮГІННЕН БАСТАЛАДЫ!

25 наурызда Рудный тау-кен-технологиялық колледжінің базасында «ССКӨБ» АҚ өкілдері «Электромонтер» және «Кезекші және жабдықтарды жөндеу жөніндегі электрослесар» біліктіліктері бойынша 1 және 2 курс білім алушыларымен кездесті.

Өнеркәсіп кешенінің өкілі Болатбек Худайбергенов және Алина Янбарисова студенттерге «ССКӨБ» АҚ бөлімшелеріндегі электриктер мен электромонтерлердің қажеттілігі, мансаптық өсу перспективалары, әлеуметтік пакет туралы айтып берді. Презентацияны көрсету кезінде, әңгімелесу барысында, екінші курс балалары өздері үшін дипломалды тәжірибенің мүмкіндіктерін белгіледі. Бірінші курс студенттері алғаш рет қала құрушы кәсіпорын туралы ақпаратпен танысты.Кездесу барысында, студенттер: еңбек ақылары, арнайы киімдер, одан әрі жұмысқа орналасу, ЖОО-дағы оқу ақылары туралы көптеген сұрақтар қойды.Осындай кездесулер, колледж студенттерін, колледжді бітіргеннен кейін, тәжірибеден  өту және жұмысқа орналасу орнын саналы түрде таңдауға бағыттайды.

БУДУЩЕЕ  ТРУДОУСТРОЙСТВО  НАЧИНАЕТСЯ  СЕГОДНЯ!

25 марта на базе Рудненского горно-технологического колледжа состоялась встреча представителей АО «ССГПО» с учащимися 1 и 2 курса по квалификации «Электромонтер» и «Электрослесарь (слесарь) дежурный и по ремонту оборудования».

Худайбергенов Болатбек – представитель Промышленного комплекса и Янбарисова Алина рассказали студентам о востребованности  электриков и электромонтеров в подразделениях АО «ССГПО», перспективах карьерного роста, социальном пакете. В ходе беседы с показом презентации ребята второго курса обозначили для себя возможности преддипломной практики. Первокурскники  впервые познакомились с информацией о градообразующем предприятии. В ходе встречи студенты задавали много вопросов: заработная плата, спецодежда, дальнейшее трудоустройство, оплата за обучение в вузе. Подобные встречи нацеливают студентов колледжа на осознанный выбор места прохождения практики и трудоустройства после окончания колледжа.