Студенттің жетістіктері

2018-2019 оқұ жылы

Шаңғы спортының қалалық фестиваліндегі

Білім алушылардың жетістіктері

Виктор Майер МЭ-17 тобының студенті және Ерсұлтан Өтегенов ЭС-17 тобының студенті Жастар жылына арналған «Спорт есірткіге қарсы» ұранымен өткен «Денсаулық шаңғы спорты 2019» қалалық фестивалінде жеке сынақта 3-орын алды.

«Менің мамандығым. Менің өндірістегі тәжірибем» атты практикалық конференция

13 ақпанда Рудный политехникалық колледжінің базасында «Менің мамандығым, Менің өндірістегі тәжірибем» атты практикалық тәжірибе қорытындысы бойынша конференциясы өтті, сонда ЭС-17, СР-17,ЭМ-17 тобының 2 курс студенттері қатысты.

Өз жетістіктерімен біздің студенттер ССКӨБ АҚ әлеуметтік серіктестерінің, Соколовская шахтасының, УГЖДТ, сондай-ақ осы іс-шараның қазылар алқасының барлық мүшелерінің жүрегін баурап алды.

Біздің студенттер кәсіби жұмыстарды орындаумен суреттелген бейнелі бейнероликтер, презентациялар ешкімді бей-жай қалдырмады. Әр түрлі секцияларда: Т.Л. Кириневич, Л.С. Кущенкова, В.М. Брусова әр қатысушыны жоғары бағалап, әділқазылар алқасы ерекше атап өтті.

Бүгінгі күні біз өндірістік тәжірибе нәтижелері бойынша серіктестеріміздің көптеген оң пікірлер аламыз және нәтижесі ретінде осы конкурстың мысалына көз жеткізе аламыз:

Конференция қорытындысы бойынша 1 дәрежелі дипломдармен: ЭС тобының студенттері Александр Кондаков, Данияр Куркутов, жетекшісі: Т.Л. Кириневич, СР-17 тобының студенті Иван Мартыненко, жетекшісі Л.С. Кущенкова марапатталды.

2 дәрежелі дипломдармен: СР-17 тобының студенті Иван Мартыненко,

ЭМ-17 тобының студенті Данабек Сулейменов, жетекшісі А. С. Жунусова марапатталды.

1 ақпан 2001-2002 жылы туған жастар арасында бокстан облыстық Чемпионат өтті.

ЭС-17 тобының екінші курс студенті Петр Еловик қатысты, ол 91 кг дейінгі салмақ дәрежесінде 2 орын алды.

ЭС-18 тобының бірінші курс студенті Әділ Атабаев 60 кг дейінгі салмақ дәрежесінде 3 орын алды.

Біздің жетістіктеріміз

22 қарашада АО ССГПО бастамасы бойынша
Рудный политехникалық колледжінде
 электриктер арасында
 қалалық кәсіби біліктілік
байқауы өткізілді,
конкурстың қорытындысы бойынша:
1 орынды Александр Кондаков, ЭС-17 тобы
2 орын Егор Голубев, EM-17 тобы
4 орын Виктор Майер, ME-17 тобы
Барлық марапатталған сертификаттар мен бағалы
 сыйлықтар.
ЭС-17 тобының студенті Семён Заприкут «Алтын күз» облыстық кроссында 1-орын алды
23 қыркүйекте «Рудный-Марафон атты жеңіл атлетика жарысы өтті, сонда Рудный тау-кен-технологиялық колледжінің студенттері марафон қашықтықта жүгіру сияқты, сондай жеңіл атлетика жүгірісін қолдауында  қатысты.

Конькимен жүгірудің республикалық
турнирі Қараша айында конькимен
 сырғанаудан республикалық
біріншілікті ЭС-17 тобының