Оқу жұмысын ұйымдастыру жүйесін реттейтін "Нормативтік құқықтық актілер" атты дөңгелек үстел

Педагогикалық шеберлік мектебі аясында Рудный технологиялық тау-кен-колледжінде  "Кредиттік-модульдік технологияны іске асыру жағдайында нормативтік-құқықтық қамтамасыз ету" тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді. Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Ж.С. Ибрашева кредиттік-модульдік технологияны енгізу шеңберінде НҚҚ-да енгізілген өзгерістер туралы, сондай-ақ колледж педагогтарының қажетті құжаттаманы енгізуі туралы айтып берді. "Педагогикалық қызметкерлерді аттестаттау" мәселесі бойынша әдіскер И. С. Рябова педагогтарды портфолионы бағалау критерийлерімен және аттестаттаудан өтудегі өзгерістермен таныстырып сөз сөйледі.

Круглый стол "НПА, регламентирующие систему организации
учебной работы"

В рамках Школы педагогического мастерства в  Рудненском горно-технологическом колледже проведен круглый стол по теме «Нормативно-правовое обеспечение в условиях реализации кредитно-модульной технологии». Заместитель директора по учебной работе  Ибрашева Ж.С  рассказала о внесенных  изменениях в НПА в рамках внедрения кредитно-модульно технологии, в также о  введении  необходимой документации  педагогами колледжа.  По вопросу «Аттестация педагогически работников»  выступила методист Рябова И.С., ознакомив педагогов  с критериями оценивания портфолио и внесёнными изменениями прохождения аттестации.